5 червня 2021 року на базі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського відбулася підсумкова науково-практична Cкайп-конференція Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка».
Участь у конкурсі прийняли студенти з України, Польщі, Китаю, Ірану, Грузії, Індії, Франції, Словаччини та Латвії. На підсумковій конференції виступило з науковими доповідями у вигляді PowerPoint презентацій 36 студентів з 19 вищих навчальних закладів вищої освіти.
За результатами розгляду наукових робіт Галузева конкурсна комісія спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» вирішила визнати переможцями Конкурсу та нагородити наступних студентів ХНУМГ ім. О. М. Бекетова:
- Дипломом ІІ ступеня - Яцко В.Д. (гр. СА2018-1у) та Хуружу Д.М. (гр. МЕТ2020-1) з темою "Моделювання і розробка компонентів зі штучним нейроном діагностичного експерта справності електрообладнання" (науковий керівник: к.т.н., доцент кафедри ЕТ, Єсаулов С.М.).
- Дипломом ІІІ ступеня - Ковженко А.І. (гр. ЕТ2017-1) з темою "Плавний пуск електроприводу в режимі квазічастотного керування" (науковий керівник: к.т.н., доцент кафедри ЕТ, Донець О.В.).
Вітаємо студентів з успішним виступом та бажаємо й надалі досягати перемог!