ja3xxГарант освітньо-професійної програми «Електричні системи і комплекси транспортних засобів»

Бабічева Ольга Федорівна

кандидат технічних наук, доцент кафедри електричного транспорту

+38 (098) 42-540-24

РОБОЧІ ПРОГРАМИ ОСВІТНІХ КОМПОНЕНТ ОПП

Обов’язкові компоненти освітньої програми Вибіркові освітні компоненти професійного спрямування (здобувач вищої освіти обирає з переліку чотири освітніх компонента, які забезпечують професійні компетентності)
ОК 1. Охорона праці в галузі та цивільний захист (кафедра БЖД)  ВК П1.1. Силові перетворювачі в системах електричної інженеріїСилові перетворювачі в системах електричної інженерії (доц., к.т.н.  Донець О.В.)
 ОК 2. Сучасні методи аналізу та оптимізації електротехнічних систем (доц., к.т.н.  Калюжний Д. М., кафедра СЕЕМ)  ВК П1.2. Мікропроцесорні пристрої в системах електричної інженерії (доц., к.т.н. Єсаулов С.М.)
 ОК 3. Планування і обробка результатів експерименту (проф., д.т.н.  Назаренко Л. А., кафедра СДС)  ВК П1.3. Сучасні автоматизовані електромеханічні системи (доц., к.т.н. Єсаулов С.М.)
ОК 4. Надійність електроенергетичних, електротехнічних та електромеханічних систем  (проф., д.т.н. Далека В.Х., кафедра ЕТ)  ВК П1.4. Системи електропостачання в  системах та комплексах електричної інженерії (проф., д.т.н. Доманський В.Т.)
 ОК 5. Інформаційні технології на транспорті. (доц., к.т.н. Закурдай С.О.)  ВК П1.5. Нормативно-технічні аспекти експлуатації систем електротранспорту (проф., д.т.н. Хворост М.В.)
 ОК 6. Курсова робота «Інформаційні технології на транспорті». (доц., к.т.н. Закурдай С.О.) ВК П1.6. Комп'ютерне проєктування електротехнічних та електромеханічних систем та пристроїв. (доц., к.т.н. Бабічева О.Ф.)
 ОК 7. Розробка безпілотних систем керування транспортних засобів. (доц., к.т.н. Бабічева О.Ф.)  ВК П1.7. Організація та управління на транспорті. (ст.викл., к.т.н. Кульбашна Н.І.)
 ОК 8. Діагностичні комплекси транспортних засобів. (доц, к.т.н. Бабічева О.Ф.) ВК П1.8. Системи керування електромобілів та іншого електротранспорту. (доц., к.т.н. Закурдай С.О.)
 ОК 9. Переддипломна практика. ВК П1.9. Правила експлуатації міського електричного транспорту.  (проф., д.т.н. Далека В.Х.)
 ОК 10. Кваліфікаційна робота. ВК П1.10. Технологічні процеси сервісу транспортних засобів з електричним та гібридним приводом. (доц., к.т.н. Шавкун В.М.)

Вибіркові освітні компоненти із каталогу курсів університету (здобувач вищої освіти обирає один освітній компонент з каталогу курсів університету)

ВК 1*. Каталог курсів університету.

2021 - 2022 рік

Освітньо-професійна програма

Профіль освітньо-професійної програми

Додаток до освітньо-професійної програми