Участь нашого викладача у програмі мобільності Erasmus+

В період з 20 по 24 травня 2019 року старший викладач кафедри «Електричного транспорту» Герасименко В.А. був учасником програми Erasmus+ Staff Mobility for Training (academic year 2018/2019) у Лодзькому Технологічному університеті (Польща).

У рамках мобільності було виконано низку зустрічей:

• зі старшим спеціалістом Міжнародного Центру Співробітництва Лодзької Політехніки Малгожатою Світ, проведені переговори та досягнуті домовленості щодо подальшої співпраці у майбутніх заходах ERASMUS+, що дозволить підвищити можливості щодо обміну студентами між обома Університетами;

• зі заступником декана по очній формі навчання Машинобудівного факультету Лодзької Політехніки Лукашем Качмареком, проведено зустрічі з питань розвитку фахових напрямків, варіантів викладання семінарів для навчання студентів, виконано обмін досвідом та ідеями в організації навчальної моделі;

• з провідними викладачами Машинобудівного факультету – професором Яцеком Савицьким (Інститут Матеріалознавства), доцентом Бартломейом Загродним (кафедра «Автоматики, біомеханіки та мехатроніки») проведено зустрічі та обмін досвідом у галузі мехатроніки та автоматизації технологічних процесів;

• з координатором Механічного відділу проекту Lodz Solar Team Томашем Буржинським (керівник групи студентів Лодзької Політехніки, працює на Машинобудівному факультеті, має 12 призових нагород, лінк: http://lodzsolarteam.p.lodz.pl/) проведена зустріч щодо організації проектів по будівництву електромобілей та електричного транспорту, що працюють на сонячній електроенергії та екологічних технологій, їх розвитку у всьому світі.

У рамках зустрічей були досягнуті попередні домовленості щодо підписання договору про подвійні дипломи між Машинобудівним факультетом та факультетом «Транспортних систем та технологій» обох Університетів, що дозволить студентам спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» на ОР «Магістр» один семестр навчатися у Польщі, отримати міжнародний досвід, практику та у підсумку диплом обох Університетів.

За результатами проведеної мобільності було отримано досвід викладання, зміцнення сфери наукових досліджень та міжкультурних компетенцій у міжнародному контексті.

Висловлюємо подяку Центру Міжнародної діяльності ХНУМГ ім. О.М. Бекетова за отриману можливість та досвід, що безперечно дозволить підвищити конкурентоспроможність та надасть нові можливості для студентів факультету.

каб. 366 - Сегодина Ирина Евгеньевна

ДЛЯ ВСТУПНИКІВ:

Увага!

Для вступу на навчання у 2020 році приймаються сертифікати ЗНО 2017-2020 років!

ІНФОРМАЦІЯ
про ЗНО
для вступників до МАГІСТРАТУРИ!