Робоча зустріч керівництва НЕК «Укренерго» з викладачами та студентами спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка»

109.11.2018 р. у стінах Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова для професорського-викладацького складу та студентів спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» відбулася презентація компанії НЕК «Укренерго». В рамках зустрічі, заступник директора з комунікацій та міжнародного співробітництва – пан Михайло Бно-Айріян виступив з презентацією «Driving the power of change» щодо розвитку відносин та партнерства між ВНЗ та компанією.

Під час зустрічі були розглянуті питання розширення наукового співробітництва у сфері розвитку електричних мереж, сумісної підготовки спеціалістів для електроенергетичної галузі, підготовці студентів для подальшого працевлаштування у компанії.

Студенти кафедри «Електричного транспорту» мали унікальну можливість познайомитися з стратегічними цілями компанії та задати актуальні запитання щодо розвитку електричного транспорту, мереж для зарядки та обслуговування електромобілів, враховуючи вектор подальшої інтеграції у європейську континентальну енергетичну систему.

По закінченню презентації, Михайло Бно-Айріян поділився зі студентами секретами успіху та побажав якомога краще використовувати усі можливості під навчання в Університеті.

каб. 366 - Сегодина Ирина Евгеньевна

ДЛЯ ВСТУПНИКІВ:

Увага!

Для вступу на навчання у 2020 році приймаються сертифікати ЗНО 2017-2020 років!

ІНФОРМАЦІЯ
про ЗНО
для вступників до МАГІСТРАТУРИ!