Обстеження транспортних потоків

Участь кафедри у Міжнародній виставці «Освіта Харківщини»

Вітаємо викладачів кафедри з присудженням наукових ступенів!

Колектив кафедри Електричного транспорту вітає із успішним захистом кандидатських дисертацій!

Результати Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт

14-16 квітня проведена Всеукраїнська науково-практична конференція «Стан та перспективи розвитку міського електричного транспорту»

Вітаємо викладачів кафедри Електричного транспорту з присудженням наукових ступенів!

ВІТАЄМО СМИРНОГО МИХАЙЛА ФЕДОРОВИЧА ТА ПОЛИВ’ЯНЧУКА АНДРІЯ ПАВЛОВИЧА З ПЕРЕМОГОЮ У ВІДКРИТОМУ КОНКУРСІ НА КРАЩИЙ ПАТЕНТ

Успішний виступ студентів кафедри електричного транспорту на міжнародному конкурсі студентських наукових робіт за спеціальністю 141 електроенергетика, електротехніка та електромеханіка

Матеріали Всеукраїнської науково-практичної конференції “КОНЦЕПЦІЯ РОЗВИТКУ ЕЛЕКТРИЧНОГО ТРАНСПОРТУ ТА ЙОГО СИСТЕМ” (2020 р.)

Прорив у інноваційній діяльності університету

9 листопада 2019 року – участь кафедри електричного транспорту у XVI міжнародній виставці освітніх закладів «Освіта Слобожанщини та навчання за кордоном-2019»

Участь нашого викладача у програмі мобільності Erasmus+

Підсумки Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю 141 "Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка"

Робоча зустріч щодо перспектив розвитку міського електричного транспорту у місті Харків

Участь студентів факультету «Транспортних систем та технологій» у моніторингу пасажиропотоку в наземному електричному транспорті м. Харкова

Робоча зустріч керівництва НЕК «Укренерго» з викладачами та студентами спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка»

Практика-стажування студентів факультету «Транспортних систем та технологій» у Лодзинському технологічному університеті

Наші студенти на виставці InnoTrans у Берліні

Екскурсія студентів кафедри «Електричного транспорту» до філії «Української залізничної швидкісної компанії»

Ознайомчо-екскурсійна практика викладачів та студентів кафедри «Електричного транспорту» у м. Мінськ

Студентська виставка цифрової електроніки

Семінари з тематики «ПРОБЛЕМИ ПЕРЕТВОРЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ В СИСТЕМАХ ЕЛЕКТРИЧНОГО ТРАНСПОРТУ»

В 333 лабораторії створено нові студентські навчальні стенди

Знакомство с поездом Skoda Vagonka

24.09.2016 в Харькове прошла «Ночь науки»

Стажирування у Польщі - враження студента Ізотова Є.О.

Стажирування у Польщі - враження студента Кутового Д.В.

Стажирування у Польщі - враження студента Веренінова В.В.

Стажирування у Польщі - враження студента Окрутного А.Б.

Стажирування у Польщі - враження студента Шалімова В.В.

Відбулась науково-технічна конференція щодо доопрацювання нової редакції Правил експлуатації трамвая і тролейбуса на основі розроблених раніше на кафедрі електротранспорту чинних Правил.

Международные стажировки наших студентов

Зустріч з Міністром освіти і науки України C.М. Квітом !

Реалізація цифрових пристроїв комп'ютерної лабораторії "SinSys"

Лабораторія SinSys майбутнім спеціалістам

Icons FacebookIcons YoutubeIcons Instagram