Профорієнтаційна робота у школах Холодногірського району м. Харкова

09.02.2022 р. викладачі кафедри електричного транспорту Університету, Скуріхін В. І., Донець О. В. провели презентаційні лекції для шкіл Холодногірського району м. Харкова, зокрема шкіл № 18, 57, 86, 108.

Презентація можливостей при навчанні та освітніх програм кафедри «Електромеханіка», «Автоматизовані електротехнічні комплекси нафтогазової галузі» відбувалася у форматі відкритого діалогу.

Під час зустрічі були розглянуті особливості вступної компанії 2022 року, переваги навчання за спеціальністю 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», організація навчального процесу на кафедрі, проходження літніх практик та стажувань й подальшого працевлаштування.

Усі бажаючі отримали інформаційні буклети кафедри та контакти задля майбутньої зустрічі вже у ХНУМГ ім. О. М. Бекетова. За детальною інформацією щодо вступу на кафедру електричного транспорту, звертайтесь до відповідального представника – Скуріхіна Владислава Ігоровича (к.н.: 095-745-31-77).

Icons FacebookIcons YoutubeIcons Instagram

Vstup border