Випускний магістрів 2021

23.12.2021 у холі актового залу Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова відбувся випускний магістрів 2020 р. вступу.

На святі були присутні родичі й друзі випускників, ректор Університету, директора ННІ ЕІТІ, викладачі. З напутніми привітальними словами до усіх присутніх звернувся ректор Університету, професор Володимир Бабаєв. Продовженням свята стала святкова концертна програма. Найкращі студенти-магістри були відзначені подяками ректора Університету.

Кафедра електричного транспорту пишається випускниками, які успішно здобули освітній рівень магістра за спеціальністю 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка». Вітаємо магістрів з урочистою подією у їх житті. Бажаємо випускникам успіхів на життєвому шляху та високих професійних досягнень!

Icons FacebookIcons YoutubeIcons Instagram

Vstup border