Результати ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з напряму «Автомобільна електроніка»

20 квітня 2021 року на базі Харківського національного автомобільно-дорожнього університету кафедрою «Автомобільної електроніки» вже втретє була проведена підсумкова конференція ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з напряму «Автомобільна електроніка», спеціальність «Автомобільний транспорт».

Галузева конкурсна комісія у складі 12 професорів, докторів наук з 7 вищих навчальних закладів України забезпечила рецензування 58 студентських наукових робіт, що надійшли з 22 навчальних закладів90 студентів під керівництвом 43 наукових керівників, професорів та доцентів, надіслали свої роботи для участі у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу.

На підсумковій науково-практичній конференції, що проводилася онлайн на Навчальному сайті ХНАДУ, зібрались студенти з різних міст нашої держави. Були представлені Житомир, Краматорськ, Кривий Ріг, Луцьк, Львів, Миколаїв, Чернігів, Черкаси. Сім закладів освіти нашого міста також представили на конкурс свої роботи. На підсумкову науково-практичну конференцію було запрошено 32 студенти та їх керівники з 15 вищих навчальних закладів.

Багато студентів приймали участь зі своїми науковими керівниками, які підтримували їх як у моменти доповідей, так і у дискутуванні робіт.

У рамках роботи конференції було заслухано 25 доповідей молодих науковців з 15 вищих навчальних закладів України.

На підставі рецензій та оцінки наукових доповідей учасників науково-практичної конференції, галузева конкурсна комісія нагородила дипломом ІІІ ступеня – Диптан В. С. (студентку групи СА2018-1у, науковий керівник - д.т.н., професор кафедри ЕТ, Далека Василь Хомич).

Усі переможці Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт напряму «Автомобільна електроніка» спеціальності «Автомобільний транспорт» були нагороджені Дипломами, учасники –Сертифікатами, а їхні керівники – Подяками за якісну підготовку студентів.

Вітаємо переможців конкурсу та бажаємо не зупинятися на досягнутому!