Результати Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт

1

5 червня 2021 року на базі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського відбулася підсумкова науково-практична Cкайп-конференція Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка».

Участь у конкурсі прийняли студенти з України, Польщі, Китаю, Ірану, Грузії, Індії, Франції, Словаччини та Латвії. На підсумковій конференції виступило з науковими доповідями у вигляді PowerPoint презентацій 36 студентів з 19 вищих навчальних закладів вищої освіти.

2

За результатами розгляду наукових робіт Галузева конкурсна комісія спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» вирішила визнати переможцями Конкурсу та нагородити наступних студентів ХНУМГ ім. О. М. Бекетова:

  • Дипломом ІІ ступеня - Яцко В.Д. (гр. СА2018-1у) та Хуружу Д.М. (гр. МЕТ2020-1) з темою "Моделювання і розробка компонентів зі штучним нейроном діагностичного експерта справності електрообладнання" (науковий керівник: к.т.н., доцент кафедри ЕТ, Єсаулов С.М.).

Хуружа Д

  • Яцко В
  • Дипломом ІІІ ступеня - Ковженко А.І. (гр. ЕТ2017-1) з темою "Плавний пуск електроприводу в режимі квазічастотного керування" (науковий керівник: к.т.н., доцент кафедри ЕТ, Донець О.В.).

Вітаємо студентів з успішним виступом та бажаємо й надалі досягати перемог!


Icons FacebookIcons YoutubeIcons Instagram

Vstup border

Interntional border

Promo ET 2

Promo ET 1

 

Consultations board mini

 

KGM

LE