День відкритих дверей у форматі #BeketovOpenSpace

23.06.2021 р. у ХНУМГ ім. О. М. Бекетова відбувся традиційний День відкритих дверей у форматі #BeketovOpenSpace.

Кожен зацікавлений школяр міг завітати до Університету та познайомитися з актуальними спеціальностями кафедр факультетів та інститутів, отримати роз’яснення стосовно Вступної кампанії-2021.

На заході кафедрою електричного транспорту було представлено розробку студентів  – лабораторний комплекс CarLab. Кожен бажаючий міг оцінити переваги саме електрорухомих транспортних засобів, на прикладі електросамокатів.

Усім бажаючим були дані вичерпні відповіді на запитання щодо вступу за спеціальністю 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» за освітніми програмами «Електромеханіка» та «Автоматизовані електротехнічні комплекси нафтогазової галузі» й переваг навчання, стажування та працевлаштування.

Усі, хто зацікавився питанням навчання на кафедрі електричного транспорту, ласкаво просимо до нас! За більш детальною інформацією щодо вступу звертайтесь до куратора по роботі з абітурієнтами – Скуріхіна Владислава Ігоровича (к.н.: 095-745-31-77).