28-29 квітня відбулась XIV Всеукраїнська студентська науково-технічна конференція "Сталий розвиток міст".

Студконференция 1

В секції конференції "Електричного транспорту" прийняли участь 29 студентів .

Заявлені тези конференції з електричного транспорту охопили такі наукові напрями:

• прогнозування, регулювання, оптимізація інженерної інфраструктури і транспортних процесів міст;
  • розробка та впровадження технічних засобів експлуатації електротранспорту.

Свої доповіді презентували:

• студентка 3 курсу, гр.СА 2018-1у Диптан Вікторія Сергіївна (керівник проф. Далека В. Х.). Тема доповіді:"Світло та комфорт".

Студконференция 2

• студент 2 курсу, гр. ЕТ 2018 - 1 Івах Юрій Сергійович (керівник асист. Лукашова Н.П.), тема "Використання модульних тягових підстанцій для надійного електропостачання контактної мережі".

Студконференция 3

• студент 3 курсу, гр.СТ 2018 - 1 Камшуков Андрій Владиславович (керівник доц. Скуріхін В. І.), тема "Пневморесорна система підвішування вагона метрополітену"

Студконференция 4

• студент 3 курсу, гр.СА 2018-1у Чернов Олександр Олександрович (керівник доц. Донець О. В.), тема «Удосконалення характеристик електроприводу з квазічастотним керуванням»

Студконференция 6

За підсумками роботи конференції сформовано збірники тез доповідей у чотирьох частинах в електронному вигляді, з якими можна ознайомитись на сайті «Наука» ХНУМГ імені О.М. Бекетова.

Висловлюємо подяку усім учасникам за активну роботу, та бажаємо подальших успіхів і наукових досягнень.

Розклад дзвінків на пари:

ДОШКА ОГОЛОШЕНЬ

Інформація щодо консультацій викладачів

МАТЕРІАЛИ ДЛЯ СТВОРЕННЯ ТА РЕДАГУВАННЯ СТОРІНКИ WIKI:
wiki регістрація
wiki робота