Успішний виступ студентів кафедри електричного транспорту на міжнародному конкурсі студентських наукових робіт за спеціальністю 141 електроенергетика, електротехніка та електромеханіка

30 травня на базі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського відбулася підсумкова науково-практична скайп-конференція Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка.
У конкурсі взяли участь студенти з України, Польщі, Китаю, Ірану, Грузії. На підсумковій конференції виступили з науковими доповідями у вигляді PowerPoint- презентацій 52 студенти з 18 закладів вищої освіти.

За результатами Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт визнано переможцями та нагороджено:

Дипломом І ступеня - Тихоненка Богдана Григоровича та Троцай Аліну Віталіївну (науковий керівник д.т.н., професор Смирний Михайло Федорович);

Дипломом ІІ ступеня - Болотюк Вікторію Василівну та Озарківа Ігора Олеговича (науковий керівник д.т.н., професор Смирний Михайло Федорович);

Дипломом ІІІ ступеня - Закурдай Вікторію Олегівну та Колєснікова Олексія Володимировича (науковий керівник ст. викл. Герасименко В.А.).

Розклад дзвінків на пари:

ДОШКА ОГОЛОШЕНЬ

Інформація щодо консультацій викладачів

МАТЕРІАЛИ ДЛЯ СТВОРЕННЯ ТА РЕДАГУВАННЯ СТОРІНКИ WIKI:
wiki регістрація
wiki робота