Захист магістерських кваліфікаційних робіт студентами кафедри електричного транспорту з використанням дистанційних технологій

28 травня 2020 року вперше в історії кафедри електричного транспорту факультету ТСТ відбувся захист магістерських кваліфікаційних робіт зі спеціальності 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка освітньо-наукової програми Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка з використанням сучасних технологій MS Teams.

Проведення дистанційного захисту повністю відповідало вимогам «Тимчасового порядку атестації здобувачів вищої освіти у форматі захисту кваліфікаційних робіт з використанням дистанційних технологій навчання у ХНУМГ ім. О.М. Бекетова».

Вітаємо з успішним захистом наших магістрів-науковців та бажаємо успішної кар’єри!

Бєлевцова Євгенія Віталійовича

Белевцов

Дорогавцева Дмитра Олександровича

Дорогавцев

Машина Олексія Дмитровича

Машин

Олійника Анлрія Сергійовича (диплом з відзнакою)

Олейник

Саприкіна Єгора Віталійовича (диплом з відзнакою)

Сапрыкин

Керівниками магістерських кваліфікаційних робіт були: завідувач кафедри електричного транспорту, проф., д.т.н. Смирний М.Ф., проф. кафедри ЕТ, д.т.н. Павленко Т.П., проф. кафедри ЕТ, д.т.н. Далека В.Х., проф. кафедри ЕТ, д.т.н. Доманський В.Т.

Розклад дзвінків на пари:

ДОШКА ОГОЛОШЕНЬ

Інформація щодо консультацій викладачів

МАТЕРІАЛИ ДЛЯ СТВОРЕННЯ ТА РЕДАГУВАННЯ СТОРІНКИ WIKI:
wiki регістрація
wiki робота