Рекомендації МОН про проведення сесії та захисту дипломів онлайн

Іспити та захист дипломів онлайн

Міністерство освіти і науки рекомендувало вищим навчальним закладам проводити сесію і все атестації онлайн, в тому числі і захист дипломів.

На думку Стадного, заліки можна виставляти по поточній роботі студента. При цьому він вказав, що ситуація з іспитами інакша, тому рекомендується:

•     Провести передекзаменаційні консультацію, щоб протестувати онлайн платформу, за допомогою якої його будуть проводити.
  •     Заздалегідь визначити дати, в які студенти зможуть повторно здати іспит, якщо з першої спроби через технічні причини це не вдалося зробити.
  •     Якщо у студента виникли технічні проблеми зі здачею іспиту, то він повинен надати докази - зробити фото або скріншот.
  •     Завдання повинні бути складені так, щоб студент не встиг знайти відповідь в Інтернеті під час іспиту.
  •     Якщо питання опубліковані заздалегідь, то необхідно під час іспиту повідомити кодове слово або пропозицію, які студенти повинні прописати у відповідях.
  •     Якщо використовуються закриті тести, то рекомендовано використовувати платформи, які дозволяють перемішувати відповіді.

МОН також пропонує проводити захист дипломів онлайн. Для цього необхідно, щоб:

•     Студенти заздалегідь готують відеопрезентацію, з якої ознайомиться комісія;
  •     Організувати відео зв'язок зі студентом, щоб він мав можливість відповісти на питання комісії;
  •     Дипломну роботу можна надати як в паперовому вигляді, відіславши її поштою, так і в електронному, запевнивши її електронним підписом.

Методичні рекомендаціїї МОН щодо організації поточного, семестрового контролю та атестації здобувачів освіти із застосуванням дистанційних технологій:https://mon.gov.ua/ua/npa/shodo-organizaciyi-potochnogo-semestrovogo-kontrolyu-ta-atestaciyi-zdobuvachiv-osviti-iz-zastosuvannyam-distancijnih-tehnologij

ВІДКРИТІ ЗАНЯТТЯ

11.11.2020 о 14.20-15.55 -