Успішний виступ студентів кафедри електричного транспорту у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

З 15 по 17 квітня 2020 року у Дніпровському державному технічному університеті (м. Кам’янське) відбувся II тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт 2019/2020 навчального року з галузі «Електротехніка та електромеханіка».

На розсуд галузевої комісії було представлено понад 70 робіт. Завдяки плідній співпраці декана факультету транспортних систем та технологій Шпіки М.І. та завідувача кафедри електричного транспорту Смирного М.Ф. вдалося вчасно підготувати та представити на конкурс студентські наукові роботи, що мають насамперед практичне значення.

За результатами Всеукраїнського конкурсу здобуто:

Диплом І ступеня – студенти групи ЕТ2017-1у Ємільянов Олександр Віталійович та Міщенко Артур Андрійович з галузі «Електротехніка та електромеханіка», напрям «Математичне моделювання електротехнічних комплексів та систем» (науковий керівник к.т.н., доцент Єсаулов Сергій Михайлович).

Диплом ІІІ ступеня – студентка групи МЕТ2019-1 Білоцерківська Софія Олександрівна та студент групи СА2017-1у Борохович Родіон Амжадовіч з галузі «Електротехніка та електромеханіка», напрям «Математичне моделювання електротехнічних комплексів та систем» (науковий керівник к.т.н., доцент Сорока Костянтин Олексійович).

Диплом ІІІ ступеня – студентка групи МСТ2019-1 Троцай Аліна Віталіївна з галузі «Електротехніка та електромеханіка», напрям «Електротехнічні системи і комплекси транспортних засобів» (науковий керівник д.т.н., професор Смирний Михайло Федорович).

Диплом ІІІ ступеня – студент групи МЕТ2019-1 Тихоненко Богдан Григорович з галузі «Електротехніка та електромеханіка», напрям «Електротехнічні системи і комплекси транспортних засобів (науковий керівник д.т.н., професор Смирний Михайло Федорович).

Диплом ІІІ ступеня – студентка групи МСТ2019-1 Болотюк Вікторія Василівна з галузі «Електротехніка та електромеханіка», напрям «Електротехнічні системи і комплекси транспортних засобів» (науковий керівник, д.т.н., професор Смирний Михайло Федорович).

Диплом ІІІ ступеня – студенти групи ЕТ2017-1у Паненко Катерина Олександрівна та Жуков Богдан Костянтинович з галузі «Електротехніка та електромеханіка», напрям «Електромеханічні системи з електроприводом постійного та змінного струму» (науковий керівник к.т.н., доцент Бабічева Ольга Федорівна).

Вітаємо студентів кафедри електричного транспорту з успішним виступом та бажаємо творчої наснаги та нових звершень!

ВІДКРИТІ ЗАНЯТТЯ

22.10.20 о 12.35-14.10 - ас.Воронов Р.В.

27.10.20
о 16.05-17.40 - доц.Сорока К.О.

Приказ №925-03 от 30.09.2020г. - для МАГИСТРОВ

Приказ №1007-03 от 16.10.2020г. - для БАКАЛАВРОВ ЗО