Семінари з тематики «ПРОБЛЕМИ ПЕРЕТВОРЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ В СИСТЕМАХ ЕЛЕКТРИЧНОГО ТРАНСПОРТУ»

Протягом другого півріччя 2016 р., у відповідності до плану, було проведено декілька семінарів, у яких знайшли відображення основні наукові розробки, що проводяться на кафедрі електричного транспорту ХНУМГ імені О.М.Бекетова, а також в інших вищих навчальних закладах України .

В роботі семінару прийняли участь наукові співробітники з НТУ «ХПІ» (2 доповіді), УкрДУЗТ (3 доповіді), ДДМА (1 доповідь).

Під керівництвом аспіранта Демідова А.В. (НТУ «ХПІ») виконана робота «Мікропроцесорна система керування перетворювачем власних потреб рухомого складу».

Під керівництвом Бондаренко А.В. (УкрДУЗТ) виконана робота «Методика визначення електромагнітної сумісності тягового електроприводу з асинхронними двигунами та контактною мережею».

Під керівництвом к.т.н. Олексенко С.В., та за участю проф.. Болюха В.Ф. (НТУ «ХПІ») виконана робота «Вплив кута нахилу електропровідного якоря на імпульс електродинамічних зусиль індукційно- динамічного пристрою».

Під керівництвом доц. Квашин В.В., та за участю асп. Клименко Г.П. (ДДМА) виконана робота «Апаратні та програмні засоби діагностування електромеханічної системи на основі асинхронних електроприводів». Запропоновано і математично обґрунтовано використання апаратних та програмних засобів діагностування параметрів електромеханічної системи.

Під керівництвом асистента Костенко І.О. (ХНУМГ імені О.М. Бекетова) виконана робота «Математичне моделювання способом ослаблення поля двигуна змішаного збудження з використанням імпульсного перетворювача».

Під керівництвом проф. Щербак Я.В. та участю доц. Івакіна К.Я. (ХНУМГ імені О.М. Бекетова)виконана робота «Динамічні характеристики перетворювачів постійної напруги з двосторонньою ШІМ».

Під керівництвом Плахтій О.А. (УкрДУЗТ). виконана робота «Компенсовані активні трифазні випрямлячи з корекцією коефіцієнта потужності».

Під керівництвом доц. Петренко О.М. (ХНУМГ імені О.М. Бекетова) виконана робота «Задача аналізу для визнання оптимальних режимом роботи асинхронного тягового приводу з урахуванням теплового стану двигуна».

Під керівництвом доц. Петренко О.М. та за участю маг. Кокоріної В.В. (ХНУМГ імені О.М. Бекетова) виконана робота «Розробка синхронного двигуна з постійними магнітами з умов використання осердя статора базового асинхронного двигуна з КЗ ротором».


FaLang translation system by Faboba

Ми у соцмережах

Доска объявлений


НОВИНИ КАФЕДРИ

*************

 
 
 

*************
МАТЕРИАЛЫ ДЛЯ СОЗДАНИЯ И РЕДАКТИРОВАНИЯ СТАРНИЦЫ WIKI
wiki регистрация

wiki работа

Почту ППС вида
*@kname.edu.ua
смотрите на сайте на странице СКЛАД КАФЕДРИ.
Восстановление паролей этих почт обращаться в
каб. 366 - Сегодина Ирина Евгеньевна
*************

ДЛЯ ВСТУПНИКІВ:

Увага!

Для вступу на навчання у 2020 році приймаються сертифікати ЗНО 2017-2020 років!

 

ІНФОРМАЦІЯ
про ЗНО 
для вступників до МАГІСТРАТУРИ!

*************ХНУМГ ВСТУП

ХНУМГ ВСТУП

*****************bannerPodkusry

Довідник першокурсника ХНУМГ 2019

*****************

АБИТУРИЕНТАМ!!!
ПРАВИЛА ПРИЕМА

Подробно о специальностях

*****************

529117727
Расписание звонков на пары:
1 пара:   8-30 - 10-05
2 пара: 10-15 - 11-50
3 пара: 12-35 - 14-10
4 пара: 14-20 - 15-55
5 пара: 16-05 - 17-40
6 пара: 17-50 - 19-25

На сайті 852 гостей та користувачі відсутні