Стажирування у Польщі - враження студента Кутового Д.В.

Польша КутовойКутовий Дмитро Володимирович (наш студент 5-го курсу)

Я давно хотів отримати гідну практику. Випала нагода відвідати Польщу, а саме Лодзинську Політехніку, яка знаходиться в легендарному місті – Лодзь, що розташований в центрі країни, в 120 кілометрах від Варшави та являє собою центр польської електронної промисловості.

Початком нашої практики було відвідування навчального корпусу «Фабрики інженерів», в якому знаходяться різноманітні лабораторні стенди, які дозволяють студентам пізнавати чи проводити досліди. Лабораторії виступають в ролі повноцінної матеріальної бази, для навчального процесу. Мене вразили такі: лабораторія з 3D принтером, лабораторія дослідження структури металу при різному складу. Сподобалась презентація лабораторії дослідження металевих протезів, які використовуються в медицині для відновлення частин тіла штучно.

Вразив мене потужний мікроскоп, що може збільшувати з великою чіткістю та якістю. Наприклад, можливо розглянути «маленьку мушку» дуже чітко. Сподобалося також подання матеріалу викладачами.

На протязі практики ми побували на заводі BOSСH, відвідали Палац культури у Варшаві, було проведено ряд екскурсій в різноманітні музеї.

Польська сторона показала високий рівень знань та умінь формування практики на міжнародному рівні. Дякую всім, починаючи від організаторів з Української сторони, закінчуючи приймаючою стороною в Польщі.

Загалом від поїздки я отримав море позитивних емоцій, дізнався багато нового, підвищив свій рівень світопогляду.

Дошка оголошень

27.01.2020р. о 12-00 в 234ауд.

відбудуться загальні збори бакалаврів (3 прискорений курс и 4-й) збори з
питання здачі ЗНО з іноземної мови для вступу до магістратури

8.02.2020р.
о 10-00