Участь студентів факультету «Транспортних систем та технологій» у моніторингу пасажиропотоку в наземному електричному транспорті м. Харкова

1Відповідно до договорів між ХНУМГ ім. О.М. Бекетова та комунальними підприємствами м. Харкова – «Салтівське трамвайне депо», «Октябрське трамвайне депо», «Тролейбусне депо №2», «Тролейбусне депо №3» з 5 по 19 листопада 2018 року в наземному міському електротранспорті проходив моніторинг пасажиропотоку.

Мета даного дослідження – вивчення кількості пасажирів, в тому числі у години-пік, що користуються послугами наземного електричного транспорту.
Не менш важливим питанням є кількість пасажирів, що користується пільгами.

У вивченні пасажиропотоку приймали участь студенти кафедр «Електричного транспорту» та «Транспортних систем та логістики». Загальна кількість обліковців – 40 студентів.

Перед початком роботи на транспорті, водій попереджав пасажирів, що на лінії діє контроль. Обліковці заходили да салону та пред’явивши відповідний дозвіл, просили пасажирів надати квитки. Згодом, відповідна інформація передавалися до КП для обробки.

Враховуючи подальше впровадження електронного квитка E-ticket у міському електротранспорті, дане дослідження дозволить підприємствам краще зрозуміти попит на транспортні послуги у відповідні години днів й покращити комфорт та безпеку пасажирів.

каб. 366 - Сегодина Ирина Евгеньевна

ДЛЯ ВСТУПНИКІВ:

Увага!

Для вступу на навчання у 2020 році приймаються сертифікати ЗНО 2017-2020 років!

ІНФОРМАЦІЯ
про ЗНО
для вступників до МАГІСТРАТУРИ!

Сейчас 1562 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте