День відкритих дверей кафедри електричного транспорту для вчителів фізики

19 лютого 2020 р. на кафедрі електричного транспорту відбувся День відкритих дверей для вчителів фізики та інформатики середніх шкіл Київського району м. Харкова.

Завідувач кафедри ЕТ проф., д.т.н. Смирний М.Ф. презентував гостям спеціальність 141 ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИКА, ЕЛЕКТРОТЕХНІКА ТА ЕЛЕКТРОМЕХАНІКА за такими освітніми програмами: Електромеханіка, Електротехнічні системи і комплекси транспортних засобів, Електромеханічні системи автоматизації та електропривод, Електричний транспорт.

Він розповів про кадровий склад кафедри, перемоги студентів на Всеукраїнських та міжнародних конкурсах студентських наукових робіт, плідну патентно-ліцензійну роботу (у тому числі зі студентами), продемонстрував роботу макетів інформаційного та мікроконтролерного пристроїв.

Доценти Донець О.В. та Єсаулов С.М. ознайомили вчителів із сучасним лабораторним обладнанням, на прикладі якого підкреслена можливість отримання якісної вищої освіти з електричної інженерії та перспективи подальшого працевлаштування за фахом.

Викладачі кафедри звернулися до своїх колег із проханням розповісти учням про свої враження від відвідування кафедри електричного транспорту.

Інформація щодо консультацій викладачів

Сейчас 247 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте