Прорив у інноваційній діяльності університету

Прорив 2

За останній час в університеті за підтримки ректорату здійснено суттєве покращення патентно-ліцензійної роботи. Так, дійсний прорив у підготовці об’єктів інтелектуальної власності здійснено на кафедрах електричного транспорту та інженерної екології міст.

ПРорыв 1

На кафедрі електричного транспорту налагоджено інтенсивну роботу з підготовки об’єктів інтелектуальної власності, завдяки чому тільки за період з 01.01.2019 р. по 10.01.2020 р. науково-педагогічними працівниками кафедри отримано 96 патентів України із загальної кількості 111 по університету. Значний внесок зробив завідувач кафедри електричного транспорту д.т.н., проф., заслужений винахідник України Смирний М.Ф., якому разом з колегами видано шість патентів на винаходи та 37 патентів на корисні моделі. Крім того, спільно зі студентами, які під його керівництвом підготовили бакалаврські та магістерські кваліфікаційні роботи і виступили на Всеукраїнському та міжнародному конкурсах студентських наукових робіт, ще отримано 10 патентів на корисні моделі. На рахунку доцента кафедри електричного транспорту к.т.н., доц. Зубенка Д.Ю. та його співавторів 40 отриманих патентів України на корисні моделі.

Професор кафедри інженерної екології міст д.т.н., проф.          Полив’янчук А.П. має за зазначений період суттєвий доробок у винахідницькій діяльності – три патенти на винаходи та дев’ять патентів на корисні моделі.

Побажаємо і в подальшому активно розвивати інноваційний напрямок діяльності нашого університету та заохочуємо науковців, докторантів, аспірантів та студентів до отримання нових технічних результатів.

каб. 366 - Сегодина Ирина Евгеньевна

ДЛЯ ВСТУПНИКІВ:

Увага!

Для вступу на навчання у 2020 році приймаються сертифікати ЗНО 2017-2020 років!

ІНФОРМАЦІЯ
про ЗНО
для вступників до МАГІСТРАТУРИ!

Сейчас 712 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте