Успішний виступ наших студентів у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі знань «Електротехніка та електромеханіка»

З 15 по 17 квітня 2019 року у Дніпровському державному технічному університеті (м. Кам’янське) відбувся II тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт 2018/2019 навчального року у галузі знань «Електротехніка та електромеханіка».

На розсуд галузевої комісії було представлено більше 70 робіт. Завдяки плідній співпраці декана факультету «Транспортних систем та технологій» Шпіки М.І. та завідувача кафедри «Електричного транспорту» Смирного М.Ф. вдалося вчасно підготувати та представити на конкурс наукові роботи, що мають насамперед практичне значення.

За результатами Всеукраїнського конкурсу здобуто:

місце – студентка групи МСТ2018-1, Дирява Є.І. з науковою роботою «Розробка інформаційного пристрою для точної зупинки електричного транспортного засобу» (науковий керівник, д.т.н., професор Смирний М.Ф.).

II місце – студентка групи МСТ2018-1, Іванова О.Р. з науковою роботою «Розробка інформаційного пристрою для точної зупинки електричного транспортного засобу» (науковий керівник, д.т.н., професор Смирний М.Ф.).

II місце – студент групи МСА2018-1, Півень Д.В. з науковою роботою «Розробка пристрою для виміру висоти рейкових стиків залізничної трамвайної колії» (науковий керівник, д.т.н., професор Смирний М.Ф.).

III місце – студентка групи ЕМ2015-1, Троцай А.В. з науковою роботою «Модернізація електрообладнання автомобіля з використанням CAN мережі та комп’ютерного керування» (науковий керівник, к.т.н., доцент Сорока К.О.).

III місце – студент групи ЕТ2017-1у, Мищенко А.А. з науковою роботою «Дослідження енергооптимальних теплових режимів роботи асинхронних тягових двигунів» (науковий керівник, д.т.н., доцент Петренко О.М.).

Вітаємо студентів кафедри «Електричного транспорту» з успішним виступом та бажаємо творчої наснаги та нових звершень!

Детальніше – http://elm-dstu-edu.org.ua/konkurs/

каб. 366 - Сегодина Ирина Евгеньевна

ДЛЯ ВСТУПНИКІВ:

Увага!

Для вступу на навчання у 2020 році приймаються сертифікати ЗНО 2017-2020 років!

ІНФОРМАЦІЯ
про ЗНО
для вступників до МАГІСТРАТУРИ!

Сейчас 1401 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте