День відкритих дверей у форматі BeketovOpenSpace

13.10.2018 року у ХНУМГ ім. О.М. Бекетова пройшов День відкритих дверей. Кожен бажаючий міг завітати до Університету, незважаючи на те, навчається він тут чи ні, скільки йому років, звідки він приїхав. З кожним роком Університет розширює можливості для студентів та абітурієнтів і саме у цей день було відкрито новий простір для корисних знайомств і вільного спілкування – BeketovOpenSpace.

BeketovOpenSpace – це 9 корисних та різноманітних програм, що дає можливість відвідати наш Університет за індивідуальною програмою, яка максимально відповідатиме бажанням майбутнього студента.

Факультет «Транспортних систем та технологій» добре підготувався до зустрічі з абітурієнтами м. Харкова та Харківської області. Кафедрою «Електричного транспорту» було презентовано лабораторії по дослідженню та проектуванню сучасних електродвигунів, представлено розробку студентів кафедри – сучасний лабораторний комплекс CarLab.

Кафедра «Транспортних систем та логістики» до Дня відкритих дверей представила абітурієнтам сучасну лабораторію по ергономіці та презентувала програми «Митна справа», «Міжнародні перевезення» та «Автотехнічна експертиза».

Кафедрою «Охорони праці та безпеки життєдіяльності» в рамках заходу було продемонстровано прийоми серцево-легеневої реанімації за допомогою інтерактивного манекену, були показані сучасні лабораторії кафедри.

Усім бажаючим були дані відповіді на запитання щодо вступу до ХНУМГ ім. О.М. Бекетова. Наше бажання – щоб відвідавши ХНУМГ ім. О.М. Бекетова, майбутні студенти отримали максимум корисної інформації та задоволення і стали частиною нашого нового, відкритого, університетського простору.

Усі, хто зацікавився питанням навчання на факультеті «Транспортних систем та технологій» ласкаво просимо до Університету. За більш детальною інформацією – 097-970-22-74 (Герасименко Віталій Анатолійович, заступник декана факультету «Транспортних систем та технологій»).

Приказ тем магистров заочников 292-03 от 1.03.19

Вступ2019