Стажирування у Польщі - враження студента Шалімова В.В.

Польша ШалимовШалімов Владислав Віталійович (наш студент 5-го курсу).

Я давно хотів відвідати Польщу, оскільки мав намір продовжити там навчання, й нарешті отримав таку можливість, причому це була моя перша поїздка за кордон. Для нас підготували цікаву та насичену програму – інтерактивні лекції, демонстрація лабораторій, екскурсія на завод Bosch, поїздка до Варшави та багато іншого.

Почали ми з «Фабрики інженерів» у Лодзькій політехніці. Мені сподобалися сучасні навчальні класи та лабораторії. Крім того, студенти цього вишу посідають високі місця у різних змаганнях – наприклад, 6 місце на всесвітніх перегонах на електромобілях з сонячними батареями у Австралії, причому їхня команда вперше брала участь.

Мене, як «транспортника», перш за все цікавив громадський транспорт міста, і я був приємно вражений – якістю колій, наявністю розкладу на зупинках, широким вибором квитків. Рухомий склад представлений п’ятьма основними моделями – від старих Konstal та Duewag до сучасних низькопідлогових Bombardier та PESA. Останні виготовлені в Польщі і це, певно, найкращі трамваї з-поміж тих, на яких мені доводилося їздити. Крім того, я відвідав музей міського транспорту, в якому були виставлені фотографії з життя міського транспорту від початку XX століття і до нашого часу, масштабні моделі трамваїв, схеми колій, старі квитки і тому подібне. До речі, цей музей є єдиним музеєм такого роду у всій Польщі.

На заводі Bosch ми ознайомилися з влаштуванням пральної машини, далі нам показали весь процес їхнього виробництва – від штампування корпусу до готової продукції. На заводі підтримується ідеальні чистота та порядок, для всього визначене місце – наприклад, місця для контейнерів з деталями мають спеціальні позначки.

У Варшаві ми відвідали музей техніки, де була купа цікавого – від старих телефонів та радіол до автомобілів. Мені найбільше сподобалася зала, присвячена модельним залізницям. Крім того, там є цікава зала, де виставлені пристрої та механізми, зроблені за кресленнями Леонардо да Вінчі. А ще з оглядового майданчика на 30-му поверсі відкривається чудовий вид на місто.

Загалом від поїздки я отримав купу вражень, дізнався багато нового, й неодмінно хотів би повернутися до Лодзі на навчання. Також хочу висловити подяку приймаючій стороні за чудову організацію практик.


FaLang translation system by Faboba

Ми у соцмережах

Доска объявлений


НОВИНИ КАФЕДРИ

*************

 
 
 

*************
МАТЕРИАЛЫ ДЛЯ СОЗДАНИЯ И РЕДАКТИРОВАНИЯ СТАРНИЦЫ WIKI
wiki регистрация

wiki работа

Почту ППС вида
*@kname.edu.ua
смотрите на сайте на странице СКЛАД КАФЕДРИ.
Восстановление паролей этих почт обращаться в
каб. 366 - Сегодина Ирина Евгеньевна
*************

ДЛЯ ВСТУПНИКІВ:

Увага!

Для вступу на навчання у 2020 році приймаються сертифікати ЗНО 2017-2020 років!

 

ІНФОРМАЦІЯ
про ЗНО 
для вступників до МАГІСТРАТУРИ!

*************ХНУМГ ВСТУП

ХНУМГ ВСТУП

*****************bannerPodkusry

Довідник першокурсника ХНУМГ 2019

*****************

АБИТУРИЕНТАМ!!!
ПРАВИЛА ПРИЕМА

Подробно о специальностях

*****************

529117727
Расписание звонков на пары:
1 пара:   8-30 - 10-05
2 пара: 10-15 - 11-50
3 пара: 12-35 - 14-10
4 пара: 14-20 - 15-55
5 пара: 16-05 - 17-40
6 пара: 17-50 - 19-25

Сейчас 138 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте