Стажирування у Польщі - враження студента Окрутного А.Б.

Польша ОкрутнийОкрутний Андрій Богданович (наш студент 5-го курсу). Я давно мріяв побувати у Польщі, перш за все цікавив місцевий громадський транспорт і організація міського середовища. Також було цікаво ознайомитись із умовами для навчання студентів у Польщі.

Мені дуже сподобались умови проживання студентів у гуртожитках. Сама Лодзька політехніка мене вразила надсучасним обладнанням і стендами, які доступні всім студентам.Усі аудиторії обладнані за останнім словом техніки і дозволяють швидко засвоювати навчальний матеріал.
В самому університеті проводиться дуже багато різноманітних досліджень, які мають вагоме значення для розвитку науки і техніки не тільки у Польщі, а й у цілому світі.

Організаторами практики було розроблено дуже насичену й цікаву програму, яка дозволила більше взнати про Лодзьку політехніку, саме місто Лодзь, та столицю Польщі – Варшаву.

Я відвідав музей міського транспорту Лодзі, де взнав багато цікавого про історію Лодзького трамвая. У професійному плані, а саме з точки зору інженера міського електротранспорту, я також почерпнув для себе дуже багато нового й цікавого, трамвайна система організована дуже грамотно, трамваї ходять чітко за розкладом, який до слова, розміщений на кожній зупинці. Також у Лодзі вміють берегти історію, адже є ціле трамвайне депо в якому представлено дуже багато різних музейних трамваїв, які представляють собою цілі окремі епохи. Ці трамваї по вихідних виходять на маршрути і на них може прокататись кожен бажаючий.

Думаю отриманий досвід під час проходження практики мені дуже пригодиться у моїй професійній діяльності, і я буду намагатись втілювати його в Україні.

Я би хотів потрапити до Лодзької політехніки на магістратуру, адже це чудова можливість навчитись чогось нового. Також хочу висловити окрему подяку організаторам практики!


FaLang translation system by Faboba

Ми у соцмережах

Доска объявлений


НОВИНИ КАФЕДРИ

*************

 
 
 

*************
МАТЕРИАЛЫ ДЛЯ СОЗДАНИЯ И РЕДАКТИРОВАНИЯ СТАРНИЦЫ WIKI
wiki регистрация

wiki работа

Почту ППС вида
*@kname.edu.ua
смотрите на сайте на странице СКЛАД КАФЕДРИ.
Восстановление паролей этих почт обращаться в
каб. 366 - Сегодина Ирина Евгеньевна
*************

ДЛЯ ВСТУПНИКІВ:

Увага!

Для вступу на навчання у 2020 році приймаються сертифікати ЗНО 2017-2020 років!

 

ІНФОРМАЦІЯ
про ЗНО 
для вступників до МАГІСТРАТУРИ!

*************ХНУМГ ВСТУП

ХНУМГ ВСТУП

*****************bannerPodkusry

Довідник першокурсника ХНУМГ 2019

*****************

АБИТУРИЕНТАМ!!!
ПРАВИЛА ПРИЕМА

Подробно о специальностях

*****************

529117727
Расписание звонков на пары:
1 пара:   8-30 - 10-05
2 пара: 10-15 - 11-50
3 пара: 12-35 - 14-10
4 пара: 14-20 - 15-55
5 пара: 16-05 - 17-40
6 пара: 17-50 - 19-25

We have 185 guests and no members online