Стажирування у Польщі - враження студента Окрутного А.Б.

Польша ОкрутнийОкрутний Андрій Богданович (наш студент 5-го курсу). Я давно мріяв побувати у Польщі, перш за все цікавив місцевий громадський транспорт і організація міського середовища. Також було цікаво ознайомитись із умовами для навчання студентів у Польщі.

Мені дуже сподобались умови проживання студентів у гуртожитках. Сама Лодзька політехніка мене вразила надсучасним обладнанням і стендами, які доступні всім студентам.Усі аудиторії обладнані за останнім словом техніки і дозволяють швидко засвоювати навчальний матеріал.
В самому університеті проводиться дуже багато різноманітних досліджень, які мають вагоме значення для розвитку науки і техніки не тільки у Польщі, а й у цілому світі.

Організаторами практики було розроблено дуже насичену й цікаву програму, яка дозволила більше взнати про Лодзьку політехніку, саме місто Лодзь, та столицю Польщі – Варшаву.

Я відвідав музей міського транспорту Лодзі, де взнав багато цікавого про історію Лодзького трамвая. У професійному плані, а саме з точки зору інженера міського електротранспорту, я також почерпнув для себе дуже багато нового й цікавого, трамвайна система організована дуже грамотно, трамваї ходять чітко за розкладом, який до слова, розміщений на кожній зупинці. Також у Лодзі вміють берегти історію, адже є ціле трамвайне депо в якому представлено дуже багато різних музейних трамваїв, які представляють собою цілі окремі епохи. Ці трамваї по вихідних виходять на маршрути і на них може прокататись кожен бажаючий.

Думаю отриманий досвід під час проходження практики мені дуже пригодиться у моїй професійній діяльності, і я буду намагатись втілювати його в Україні.

Я би хотів потрапити до Лодзької політехніки на магістратуру, адже це чудова можливість навчитись чогось нового. Також хочу висловити окрему подяку організаторам практики!


Icons FacebookIcons YoutubeIcons Instagram

Vstup border

Interntional border

Promo ET 2

Promo ET 1

 

Consultations board mini

 

KGM

LE