Випуск магістрів

27.12.2018 року в актовій залі ХНУМГ ім. О.М. Бекетова пройшли урочистості з нагоди випуску магістрів 2018 р.

На святі були присутні представники ректорату Університету, викладачі факультетів, друзі, родичі випускників та гості. Цього року дипломи магістрів  отримали 68 випускників денної форми навчання наших спеціальностей.

Кращі магістри були нагороджені Почесними грамотами ректорату за високі показники у навчанні та за участь у науково-дослідницькій роботі та громадському житті Університету. Серед них:

Піндер Владислав Ігорович – магістр спеціальності «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», староста групи, многоразовий призер Всеукраїнських конкурсів та олімпіад. Відмінник навчання, активний учасник громадського життя та молодіжного руху в Університеті, стипендіат Президента України.4

Єфименко Віктор Вікторович – магістр спеціальності «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», відмінник навчання, капітан команди Університету з баскетболу, призер міжфакультетських ігор, учасник Міжнародних проектів та стажувань, на протязі навчання показував високий рівень професійної підготовки, ділових та особистих якостей.7

Колектив кафедри електричного транспорту вітає випускників-магістрів з цією подією та бажає усім впевнено досягати нових вершин на життєвому шляху!

проведення ректорських контрольних робіт

ГРАФІК
проведення викладачами кафедри електричного транспорту
відкритих і показових занять у осінньому семестрі 2018/2019 н.р.

(требования оценки к открытым занятиям

план открытых занятий!!!)

ГРАФІК
роботи викладачів кафедри «Електричний транспорт» в осінньому семестрі  2018-2019 н.р.

ГРАФІК
навчального процесу на 2018-2019 н.р.

ін мови

Про науково-технічний збірник «Комунальне господарство міст»
Вимоги до оформленя статей

Сведения о Международном научно-техническом журнале «Светотехника и электроэнергетика»