Зимовий День відкритих дверей в Університеті

15.12.2018 року у ХНУМГ ім. О.М. Бекетова відбувся традиційний, передноворічний День відкритих дверей, у форматі Beketov Open Space.

Випускові кафедри факультету «Транспортних систем та технологій» представили усім бажаючим свої переваги та можливості в рамках навчання за спеціальностями. Кафедрами були організовано майстер-класи, у яких абітурієнти взяли активну участь.1

Окрім знайомства зі спеціальностями, гості отримали багато корисної інформації, яка стосується всіх майбутніх вступників незалежно від професійних вподобань. Після привітання ректора проф. В.М. Бабаєва, директор Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти О.Л. Сидоренко розповів школярам, як скласти ЗНО без проблем і гарантовано вступити до бажаного вишу, а відповідальний секретар приймальної комісії М.В. Хворост повідомив про нюанси вступної кампанії-2019 і відповів на питання аудиторії стосовно умов прийому саме до нашого ВНЗ.

Для усіх зацікавлених, кафедрою «Електричного транспорту» було презентовано спеціалізовані лабораторії, що дозволяють студентам краще засвоювати теоретичний матеріал при навчанні в Університеті.

Усім, кому не вдалося відвідати цей захід, але є бажання отримати більш докладну інформацію щодо навчання на факультеті, або вступити до ХНУМГ ім. О.М. Бекетова, звертайтися:

• кафедра «Електричного транспорту», факультет «Транспортних систем та технологій» – Герасименко Віталій Анатолійович (к.н.: 097-970-22-74)

проведення ректорських контрольних робіт

ГРАФІК
проведення викладачами кафедри електричного транспорту
відкритих і показових занять у осінньому семестрі 2018/2019 н.р.

(требования оценки к открытым занятиям

план открытых занятий!!!)

ГРАФІК
роботи викладачів кафедри «Електричний транспорт» в осінньому семестрі  2018-2019 н.р.

ГРАФІК
навчального процесу на 2018-2019 н.р.

ін мови

Про науково-технічний збірник «Комунальне господарство міст»
Вимоги до оформленя статей

Сведения о Международном научно-техническом журнале «Светотехника и электроэнергетика»