Наші студенти на виставці InnoTrans у Берліні

З 19 по 21 вересня 2018 року переможці Всеукраїнського проекту «Залізничник 2018» взяли участь у провідній світовій профільній виставці транспортних технологій InnoTrans, яка раз на два роки проходить у м. Берлін (фото 1). Проект є освітньої ініціативою благодійного Фонду Бориса Колеснікова, який проводиться серед талановитих і цілеспрямованих студентів залізничних й транспортних ВНЗ України.

У рамках Всеукраїнського конкурсу, 70 молодих залізничників подолали два етапи відбору в конкурсі, успішно захистили свої стартапи в залізничній галузі та отримали можливість вирушити до Німеччини.

Серед студентів ХНУМГ ім. О.М. Бекетова, факультету «Транспортних систем і технологій» переможцями стали:

1) Озарків Ігор Олегович (студент 3-го курсу, гр. ЕТ2016-1у).

2) Троцай Аліна Віталіївна (студентка 4-го курсу, гр. ЕМ2015-1).

3) Чернявський Андрій Вікторович (студент 6-го курсу, гр. МЕТ2017-1).

Протягом двох днів, молоді залізничники ознайомилися з новинками галузі, оглянули павільйони і стенди провідних світових брендів, відвідали семінари, присвячені розвитку транспортної сфери. Для них були організовані зустрічі з представниками гігантів світової промисловості – Alstom і Siemens AG, презентація їх новинок, майстер-класи.

На InnoTrans були представлені всі глобальні учасники залізничного ринку – Alstom, Bombardier Transportation GmbH, Siemens AG, PESA Bydgoszcz, Hyundai Motor Company й інші. Нові зразки своєї продукції презентувало багато компаній, в тому числі і Stadler, Skoda Transportation, Newag, Hitachi, CRRC. У форумі взяли участь і 18 виробників з України.

Для юних залізничників була організована також захоплююча екскурсія по столиці Німеччини, з відвідуванням Бранденбурзьких воріт, Рейхстагу, Берлінського муру, Берлінського кафедрального собору.

Детальніше: http://kolesnikovfund.org/ru/news/1668

18.10.2018 на 1 паре
в 234 ауд.состоится открытая лекция
доц. кафедры ЭТ Ягуп Е.В.

проведення ректорських контрольних робіт

ГРАФІК
проведення викладачами кафедри електричного транспорту
відкритих і показових занять у осінньому семестрі 2018/2019 н.р.

ГРАФІК
роботи викладачів кафедри «Електричний транспорт»
в осінньому семестрі
2018-2019 н.р.