Практика-стажування студентів факультету «Транспортних систем та технологій» у Лодзинському технологічному університеті

1

З 22 по 28 липня 2018 року студенти кафедри «Електричного транспорту» прийняли участь у практиці-стажуванні на базі Механічного факультету Лодзинського технологічного університету (Польща).

 

До складу групи входили:

  1. Герасименко Віталій Анатолійович – заступник декана факультету «Транспортних систем та технологій», асистент кафедри «Електричного транспорту», керівник групи.
  2. Закурдай Вікторія Олегівна – студентка 1-го курсу, гр. ЕТ2017-1.
  3. Чеченєв Артем Русланович – студент 1-го курсу, гр. ЕТ2017-1.
  4. Ізмалкін Андрій Валерійович – студент 2-го курсу, гр. ЕТ2016-1.
  5. Дорогавцев Дмитро Олександрович – студент 4-го курсу, гр. ЕМ2014-1.
  6. Чернявський Андрій Вікторович – студент 5-го курсу, гр. МЕТ2017-1.

В рамках тижневого стажування у студентів була можливість стати практикантами та детально познайомитися з Університетом – одним з найкращих вищих навчальних закладів Польщі, завітати до найсучасних лабораторій «Фабрики інженерів XXI століття», «Центру інформаційних технологій».

Стажування дало змогу студентам повністю погрузитися у навчальний процес в Університеті – побачити процес загартування графену – революційного матеріалу нового покоління, взяти участь у лабораторному занятті з дисципліни «Опір матеріалів» та визначати форми і розміри деталей, забезпечуючи їх високу міцність й надійність при мінімальній масі та вартості, покращити свої знання з трибології, дослідив процеси контактної взаємодії деформівних тіл та попрактикуватися у сфері IT технологій – запрограмувати робота на певну послідовність роботи. 

2

3

4

5

6

7

8

9

В рамках практики-стажування було організовано низку важливих зустрічей:

  • з директором центру співпраці «Польща-Схід» Центру міжнародного співробітництва Лодзинського технологічного університету – пані Дарією Бобовкіною, щодо співпраці та розвитку співробітництва в галузі освіти, можливостей навчання в магістратурі та аспірантурі ЛТУ, реалізацією спільної програми освіти наукових магістрів; 

10

  • з заступником декана Механічного факультету ЛТУ, начальником відділу матеріалознавства та виробничих систем – д.т.н., Гжегожем Гуменним з лекцією «Лиття» про основні технологічні властивості матеріалів, види лиття та типи ливарних форм; 

11

  • з головним технічним директором компанії «Hart-Tech», що працює у сфері передових технологій термічної та хімічної обробки металів – Сильвестером Паветою, про ознайомлення з повним циклом виробництва металевих елементів – гартування, карбюризація, азотування, нітросертифікація, загартовування сталі, обробка розчину та старіння, відпал сталі та вакуумної пайки. 

12

За результатами переговорів було досягнуто домовленості щодо реалізації спільних програм навчання, розширення сфери наукових контактів та співробітництва, студентами кафедри «Електричного транспорту» в рамках стажування-практики було засвоєно науковий матеріал з дисциплін «Опір матеріалів», «Трибологія», «Лиття» та за результатами отримано сертифікат міжнародного зразка.

13

14

Наприкінці практики у студентів була можливість більше познайомитися з визначними місцями міста Лодзь – вул. Петрковською – головною вулицею міста, Мануфактурою – перепрофільованими фабричними будівлями, архітектурними пам’ятками. На протязі всього стажування учасники мали змогу покращити свої знання з англійської та польської мов. 

15

16

Інформація про ЛТУ: https://www.p.lodz.pl/en

Всіх бажаючих прийняти участь у практиках-стажуваннях, обмінах, програмах подвійного диплому – просимо звертатися до деканату факультету «Транспортних систем та технологій» (http://et.kname.edu.ua, ауд. 244 етк).


FaLang translation system by Faboba

Мы в соцсетях

Доска объявлений

*****************

ГРАФІК
проведення ректорських контрольних робіт

*****************
ГРАФІК
проведення викладачами кафедри електричного транспорту
відкритих і показових занять у осінньому семестрі 2018/2019 н.р.

(требования оценки к открытым занятиям

план открытых занятий!!!)

*****************
ГРАФІК
роботи викладачів кафедри «Електричний транспорт» в осінньому семестрі  2018-2019 н.р.

*****************
ГРАФІК
навчального процесу на 2018-2019 н.р.

*****************

bannerPodkusry
ДОВІДНИК ПЕРШОКУРСНИКА

*****************

АБИТУРИЕНТАМ!!!
ПРАВИЛА ПРИЕМА

Подробно о специальностях

*****************

ін мови

*****************

Про науково-технічний збірник «Комунальне господарство міст»
Вимоги до оформленя статей

*****************
Сведения о Международном научно-техническом журнале «Светотехника и электроэнергетика»

******************
Східно-європейський журнал передових технологій
Восточно европейский журнал
*****************
2
ВНИМАНИЮ СТУДЕНТОВ!!!
ДЛЯ УЛУЧШЕНИЯ ВАШЕГО ОБУЧЕНИЯ И УДОБСТВА ПОИСКА МЕТОДИЧЕК И УЧЕБНИКОВ НА САЙТЕ НАШЕЙ КАФЕДРЫ СОЗДАНА БИБЛИОТЕКА УЧЕБНО-МЕТОДИЧЕСКОЙ ЛИТЕРАТУРЫ
*************
529117727

Расписание звонков на пары:
1 пара:   8-30 - 10-05
2 пара: 10-15 - 11-50
3 пара: 12-35 - 14-10
4 пара: 14-20 - 15-55
5 пара: 16-05 - 17-40
6 пара: 17-50 - 19-25

Сейчас 111 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте