Вітаємо Хуружу Дар’ю із перемогою в ІІ-му турі Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Фізика»

221-23 березня 2018 року в Харківському національному університеті міського господарства імені О.М. Бекетова відбувся II етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Фізика».

В Олімпіаді прийняли участь 41 представник 23 закладів вищої освіти ІІІ-ІV рівнів акредитації з міст України: Вінниці, Дніпра, Запоріжжя, Києва, Львова, Маріуполя, Одеси, Полтави та Харкова.

Олімпіада проводилась у один тур, де студентам було надано 11 задач які розв'язувались у письмовій формі. Кожній задачі надавалась певна кількість балів. Переможці ІІ етапу визначались за більшою кількістю набраних балів у вирішенні задач.

За підсумками олімпіади друге місце посіла студентка факультету «Транспортних систем та технологій», кафедри «Електричного транспорту» – Хуружа Дар’я.

Щиро вітаємо студентку та зичимо їй подальшого творчого натхнення, нових злетів і перемог!

Instagram3

ВСЕМ ПРЕПОДАВАТЕЛЯМ КАФЕДРЫ!!! ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ В 3 ЧИТАЛЬНОМ ЗАЛЕ  НА САЙТЫ: scopus.com
webofscience.com
с собой иметь данные своей почты ХНУГХ *@kname.edu.ua